آغاز کمپین نوروزی اپ ادیتور

آغاز کمپین نوروزی اپ ادیتور
یکشنبه, 19 اسفند 1397 08:38 برای نظر دادن اولین باش!

با سلام خدمت کاربران محترم اپ ادیتور،

حدود 6 ماه از راه اندازی برنامه ساز اپ ادیتور می گذرد. هدف اصلی این برنامه ساز ساخت سریع، آسان و باکیفیت اپ های موبایلی است. خوشبختانه در طول این مدت پیام های زیادی از شما دریافت کردیم که حاوی لطف و محبت شما عزیزان بوده و از این بابت بسیار خرسندیم که اپ ادیتور به هدف اصلی خود رسیده است و توانستیم رضایت شما رو جلب کنیم. البته ناگفته نماند درخواست ها و پیشنهادهای زیادی هم از شما دریافت کردیم که بخش زیادی از آنها در قالب امکانات جدید به پنل اضافه شده است و در تلاشیم مابقی امکانات درخواستی شما که جنبه کاربرد عمومی دارد را سریعاً اضافه کنیم و این نوید را به شما می دهیم که در سال آینده با افزودن امکانات و خدمات جدید، قدرتمندترین برنامه ساز موبایل را برای شما مهیا کنیم.

اجازه بدید صادقانه با شما سخن بگوییم. اپ ادیتور تاکنون برای حفظ بقای خود از هیچ سرمایه گذاری استفاده نکرده و تمام هزینه ها بر عهده سازندگان آن بوده است. در این کمپین نوروزی قصد داریم با شرایطی که به وجود آورده ایم، از کاربران به عنوان سرمایه گذاران ارزشمند این پروژه بهره ببریم و از این طریق بخشی از هزینه های این پروژه را تأمین کنیم و در مقابل کاربران با این سرمایه گذاری می توانند علی رغم دریافت هدیه استثنایی، از شرایط ایجاد شده کسب درآمد هم داشته باشند.

 

و اما کمپین نوروزی:

در این کمپین که تا 15 فروردین سال 98 مهلت دارید به ازای هر میزان شارژ بالای 50 هزار تومان به همان میزان اعتبار هدیه دریافت می کنید. به عنوان مثال اگر کاربری 60 هزار تومان اعتبار خود را شارژ کند مبلغ 60 هزار تومان به عنوان هدیه دریافت می کند و در مجموع اعتبارش 120 هزار تومان خواهد شد. با استفاده از اعتبار شارژ شده می توانید در هر زمان که مایل باشید برای خرید بسته های ساخت اپلیکیشن و... استفاده کنید. جالبه بدونید اعتبار شارژ شده در پنل شما تاریخ انقضا نداره و حتی می تونید از کد تخفیف هایی که در مناسبت های مختلف اعلام می شه نیز بهره ببرید و یک تخفیف دوبله را تجربه کنید!

 

نحوه کسب درآمد از این طرح:

اخیراً در پنل اپ ادیتور در قسمت شارژ اعتبار دکمه انتقال اعتبار نیز اضافه شده است. با این دکمه شما می توانید به هر میزان که مایلید به دوستان خود شارژ اپ ادیتور منتقل کنید. در صورتی که در این کمپین نوروزی شارژ خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید با هدیه ای که دریافت می کنید می توانید به دیگران شارژ اپ ادیتور بفروشید و کسب درآمد داشته باشید. برای اینکار می توانید اپ ادیتور را به دوستان و یا فالورهای خود معرفی کنید و بخشی از شارژ خود را به آنها بفروشید. البته بهتره کمی هم تخفیف بدید تا فروش بهتری داشته باشید.

 

توجه:

این کمپین ممکن است دیگر تکرار نشود و زودتر از موعد به پایان برسد بنابراین اگر از کاربران دائمی اپ ادیتور هستید و از این راه کسب درآمد می کنید توصیه می شود این فرصت را از دست ندهید و همین الان حساب خود را به میزان قابل توجهی شارژ کنید.

ضمناً برای کاهش ریسک، هر زمان که مایل بودید میزان شارژ باقیمانده شما محاسبه می شود و پس از کسر هدیه مصرف نشده مبلغ آن به حساب بانکی شما واریز می شود.

 

امیدواریم پایان سال خوبی داشته باشید و سال جدید سرشار از موفقیت و برکت برای شما و تمام مردم ایران عزیز باشد.

 

 پیشاپیش نوروز 98 مبارک

ارادتمند

تیم توسعه اپ ادیتور

Prev Next
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.