بله!
شما میتوانید تغییرات جدید اپ را بدون نیاز به ارسال نسخه جدید و نصب مجدد و فقط یا یک دکمه منتشر کنید، البته این امکان برای تنظیمات اپ لحاظ نمی شود

بله!
در اپ ادیتور امکان دانلود سورس کد نرم افزار مناسب برای پلتفرم فلاتر وجود دارد.

بله!
امکان دریافت خروجی استاندارد apk با تعدادی از امکانات بصورت رایگان وجود دارد و فقط اسم و نشان اپ ادیتور در اپ نمایش داده می شود.

بله!
با توجه به Native بودن و باکیفیت بودن اپ های تولید شده توسط AppEditor، مارکت ها اشکال نمی گیرند و اجازه انتشار می دهند مگر اینکه در محتوای اپ ساخته شده مشکلی مشاهده شود.

بله!
در اپ ادیتور امکان اتصال سایت وردپرسی به اپلیکیشن نیز وجود دارد؛
ولی فرق اپ ادیتور با سایت های دیگر در این زمینه طراحی با دست باز است، یعنی شما دسترسی به تمام قسمت های ورد پرس رو دارید و می توانید اون قسمت رو ویرایش کنید.

Native در لغت به معنای بومی است و به برنامه هایی Native گفته می شود که برنامه نویسی آن توسط زبان اصلی سیستم عامل نوشته شده باشد. مثلاً زبان اصلی سیستم عامل اندروید جاوا است.
اپلیکیشن هایی که بصورت Native برنامه نویسی می شوند از کیفیت بالاتر، سرعت بالاتر و اجرای روانتری برخوردار هستند. برنامه ساز و سورس ساز اپ ادیتور بصورت صد درصد اپ و سورس Native تولید می کند.

در صورتی که مدت زمان بسته شما تمام شود اپلیکیشن شما هیچ وقت از کار نخواهد افتاد مگر اینکه از برخی سرویس ها مانند: فرم ساز، حساب کاربری و… در اپلیکیشن خود استفاده کرده باشید که در این صورت اپلیکیشن دچار اختلال خواهد شد.

با خرید یکی از بسته های برنزی، نقره ای یا طلایی می‌تونید تبلیغات اپ ادیتور را از اپلیکیشن‌ حذف کنید.

اپ ادیتور از یک پنل بسیار قدرتمند آنلاین بهره می برد که کارکردن با آن بسیار راحت و کاربر پسند است. از جمله مزایای آنلان بودن اپ ادیتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به دانلود و نصب نرم افزار
  • عدم نیاز به آپدیت نرم افزار
  • عدم نیاز به نصب یا فعال سازی افزونه
  • عدم وابسته بودن به سیستم عامل
  • دریافت کمک از پشتیبان اپ ادیتور برای طراحی یا تکمیل اپ خاص
  • امکان استفاده از بیش از 600 هزار آیکون آماده بصورت آنلاین
  • و…

خیر!
در حال حاضر این امکان وجود ندارد؛ ولی به زودی امکان اتصال ووکامرس به اپ ادیتور اضافه می شود.

خیر!
در حال حاضر ساخت اپلیکیشن ios با اپ ادیتور امکان پذیر نمی باشد ولی به زودی این امکان اضافه می شود.

اگر پاسخ سوالتون رو پیدا نکردید از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید و یا اینجا کلیک کنید